آغاز داوری آثار هنرمندان فولادشهر درجشنواره هنری فیلم کوتاه وعکس ” شهر جدید من “

🔻فستیوال کشوری هنرمندان شهرهای جدید در دومین سال برگزاری در سراسر شهرهای جدید ایران باعث گردیده هنرمندان مناطق در جهت پویایی فرهنگی و اجتماعی شهروندی ، هنر و خلاقیت خود را در قالب آثار فیلم کوتاه و عکس به رقابت و داوری برای تعیین برترین های هنری به دبیرخانه جشنواره کشوری در دفتر توسعه اجتماعی شهرهای جدید برسانند.

🔻دراین راستا 61 هنرمند از اولین و قدیمی ترین شهر جدید ایران ، فولادشهر با حضور پرنگ در جشنواره اقدام به ثبت نام و ارسال 260 دقیقه فیلم کوتاه و 810 فرم عکس در 15 موضوع اجتماعی هنر خود را وارد رقابت با هنرمندان دیگر شهرهای جدید نموده تا پس از داوری آثار برتر آنان مشخص شود.

🔻گفتنی است داوری آثار در دو بخش منطقه ای (برترین های فولادشهر) و کشوری (برترین های شهر های سراسر ایران) برگزار میشود که پس از تعیین برترین های منطقه ای ، با برگزاری جشن اختتامیه طی مراسمی با حضور مسئولان و شهروندان همان منطقه از هنرمندان برتر تجلیل و اهدا جوایز به آنان صورت می پذیرد و تولیدات فیلم کوتاه آنان اکران عمومی و نمایشگاه عکس آثار ایشان برای بازدید عمومی برپا میشود. در ادامه برترین های بخش عکس و فیلم کوتاه هر شهر به فستیوال کشوری جهت رقابت با برترین های هنر دیگر شهرها در جشن اختتامیه کشوری به نمایندگی هنر شهر خود ، شرکت می کند.

🔻شایان توجه است اختتامیه جشنواره کشوری برای تعیین برتر ، برترین ها آذرماه سال جاری دراستان بوشهر و شهر جدید عالیشهر با حضور هنرمندان کشوری و مقامات عالی وزارت راه و شهرسازی و فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسئولان محلی برگزار میگردد.

🔻 لازم بذکر است در اولین دوره برگزاری جشنواره شهرجدیدمن دراستان فارس هنرمندان فولادشهر مقام سوم کشور در بخش فیلم کوتاه و مقام دوم عکس را بدست آوردند.

🅾 اسامی تولیدات فیلم کوتاه هنرمندان شهر جدید فولادشهر برای شرکت در جشنواره شهروندان شهرهای جدید سراسر کشور با عنوان « شهر جدید من »

مدت زمان تولیدات از یک دقیقه الی ۱۵ دقیقه با عناوین بشرح ذیل می باشد👇

 •  منفی ۱

  رمپ عشق

  سانسویریا

  مطالبه گری

  سایه روشن

  طرد

  شکاف

  مرگ خاموش

  شهر من

  تیک تاک

  خواب

  یک زن

  برای مامان

  یونیت ها

  آسایشگاه شیشه ای

  هک

  ماث

  گزنگ

  سامانه شاد

  تهاتر

  مصاحبه

  سوکرای قاتل

  کرونا

  نوعدوست

  مهمان رانده شده

  ناچار

  بی نام

  پناهگاه

  توپ

  دوچرخه

  پاس

گفتنی است هنرمندان بخش عکس ۸۱۰ فِرم تصویر با ۱۵ موضوع اجتماعی را در این جشنواره برای رقابت شرکت داده اند .

لینک کوتاه نوشته
https://fooladshahr.ntdc.ir/?p=21292
کد خبر
21292