به منظور هماهنگی و تعیین نحوه مشارکت ذینفعان اجرای مسیر قطار برقی اصفهان ، فولادشهر ، زرین شهر واقع در شهرهای تابعه شهرستان لنجان برگزار شد.

به منظور هماهنگی و تعیین نحوه مشارکت ذینفعان اجرای مسیر قطار برقی اصفهان ، فولادشهر ، زرین شهر واقع در شهرهای تابعه شهرستان لنجان برگزار شد.

کارگروه ذینفعان قطار برقی اصفهان- فولادشهر- زرین شهر در شهرستان لنجان
به ریاست صالحی فرماندار ، معاونان فرماندار ، بخشداران ، روسای شوراهای شهر و شهرداران ، شهرهای تابعه شهرستان لنجان و نمایندگان کارخانه ذوب‌آهن در سالن اجتماعات شرکت عمران شهر جدید فولادشهر برگزار شد.

در این جلسه صالحی با اشاره به اینکه شرکت عمران فولادشهر از ابتدا پیشرو در تهیه طرح مسیر قطار برقی اصفهان ، فولادشهر بوده است ، بیان کرد : متاسفانه به علت های مختلف و ناهماهنگی های شهرستانی در گذشته ، این پروژه مهم ملی که برای توسعه منطقه اهمیت ویژه‌ای داشته ، از دیگر شهرهت که بعد از لنجان شروع کرده بودند ، دچار رکود و توقف گردید .

فرماندار لنجان در ادامه تاکید کرد : همه ذینفعان باید عزم خود را برای هماهنگی و همراهی در سرمایه‌گذاری جهت آغاز عملیات اجرایی آن به کار گیریم و فرصت از دست رفته را با مشارکت و همراهی جبران نمائیم.

گفتنی است
شهرداری های اصفهان , درچه ، فلاورجان ، فولادشهر و زرین شهر و شهرهای تابعه و صنایع و کارخانه ذوب آهن و شرکت عمران شهرجدید فولادشهر بعنوان مشارکت کنندگان در طرح و اجرای پروژه بوده و دارای سهم آورده برحسب خدمات دهی ، جمعیت و جابجایی هستند.

لازم بذکر است در این جلسه دکتر حاتمیان عضو هیئت مدیره شرکت عمران و مشاور طرح ، گزارشی از آخرین روند پیشرفت طراحی و اجرای این پروژه مهم ریلی به حاضران ارائه کرد.

لینک کوتاه نوشته
https://fooladshahr.ntdc.ir/?p=21790
کد خبر
21790