معرفی شرکت

نام شرکت :شرکت عمران شهر جدید فولادشهر

شرکت عمران شهر جدید فولادشهر، به عنوان مجری طرح، در سال ۱۳۶۶ تشکیل و با تدوین و تصویب اساسنامه در فروردین ۱۳۶۸ فعالیت رسمی خود را در قالب یک شرکت آغاز کرد.این شرکت با جذب نیروی انسانی متخصص و کارآزموده و بهره مندی از امکانات مهندسین مشاور مجرب و شرکتهای ساختمانی با تجربه، تاکنون گامهای اساسی به منظور ایجاد و احداث شهری مدرن و پویا با عملکرد و نقشی عمده در سطح منطقه ای برداشته است.
شرکت عمران شهر جدید فولادشهر شرکت سهامی ، دولتی و زیر مجموعه شرکت عمران مادر تخصصی شهرهای جدید کشور و دارای شخصیت حقوقی مستقل می باشد که بر اساس اساسنامه و قوانین و مقررات مربوطه فعالیت می نماید. مرکز اصلی شرکت شهر جدید فولادشهر می باشد.
حوزه فعالیت شرکت در زمینه تهیه و اجرای طرح های شهر سازی و معماری، نقشه های تکمیلی و آماده سازی اراضی، ایجاد بنا، تاسیسات، تجهیزات شهری، مسکونی، خدماتی، تولیدی و اقتصادی حفظ حقوق و اعمال مالکیت دولتی نسبت به اراضی متعلق به شرکت در محدوده شهر جدید و حریم آنها، بهره برداری و اداره تاسیسات ایجاد شده تا زمان تصدی سازمان های ذیربط به صورت مستقیم و یا از طریق اشخاص حقیقی و حقوقی، استفاده از خدمات پیمانکاری مهندس، پژوهشی و مشاوره ای اشخاص حقیقی و حقوقی داخلی و خارجی و سایر اقدامات اجرایی مطابق قوانین و مقررات می باشد.

دفتر مرکزی:
فولادشهر، محله هویزه، بلوار ولیعصر، میدان آبنما صندوق پستی: ۸۴۹۱۵-۱۶۷
کد پستی: ۸۴۹۱۷۴۱۱۱۱
تلفن:۵۲۶۳۰۱۶۱-۰۳۱
فکس:۵۲۶۲۴۱۸۱-۰۳۱

گالری تصاویر