حمیدرضا شیروانی به همراه اعضای هیئت مدیره شرکت عمران به دیدار شهردار جدید فولادشهر رفت و با وی ملاقات کرد. این دیدار که در فضای کاملاً صمیمی صورت پذیرفت هر دو مدیر شهری بر همکاری های بین سازمانی و تعامل اداری تاکید کردند.
مدیرعامل شرکت عمران در ملاقات با بابک محمدی باتشریح وظایف شرکت عمران گفت: شرکت عمران تماما دولتی و تابع قوانین وزارت راه و شهرسازی بوده و براساس وظایف تعیین شده محور و اساس توسعه فولادشهر می باشد. لذا علیرغم مشکلات موجود تمامی منابع شرکت برای توسعه و عمران فولادشهر و ارتقا سطح خدمات به مردم در فولادشهر به کارگیری شده تا سطح زندگی در فولادشهر ارتقا یابد .

حمیدرضا شیروانی تصریح کرد: اولویت مدیریتی شرکت عمران معطوف به مسکن مهر و رفع کمبودها در آن منطقه است و در این راستا قریب به ۹۰ میلیارد تومان پروژه زیربنایی و روبنایی که اغلب پروژه های خدمات شهری برای خدمت‌رسانی و توسعه همان منطقه است در دست اجرا و بهره‌برداری داریم و بصورت همزمان عملیات مورد تعهد در سایر نقاط شهر نیز در دست پیگیری و اجرا داریم .

مدیرعامل شرکت عمران در بخشی از صحبت‌های خود به همکاری دوجانبه شهرداری و شرکت عمران اشاره کرد و اظهار نمود: در باب همکاری ها باید شورای شهر محترم با دادن اختیار به شهردار منصوبی خود دست ایشان را برای تعامل و تصمیم گیری باز نگه دارند و منافع کلان‌شهری بر منافع بخشی اولویت داده شود .

در ادامه شهردار جدید فولادشهر ضمن تقدیر از مدیر عامل شرکت عمران بابت دیدار با ایشان گفت: شهرداری و شرکت عمران بر اساس قوانین خود هر دو ظرفیت هایی دارند که چنانچه در راستای هم افزایی قرار بگیرند قطعاً در امر خدمت‌رسانی به مردم اثر چشمگیری خواهد داشت و خصوصاً در بحث مسکن مهر و ناحیه دو فولادشهر هر دو مجموعه باید همکاری‌ها را نزدیکتر نمایند تا بتوانیم در حد توان از مشکلات مردم آن منطقه کم کنیم و در این راستا حس یکپارچگی شهر را از بافت قدیم به ناحیه ۲ شهری تحکیم بخشیم که چنانچه مقدور باشد امتداد طرح پارک تفریحگاهی پرنیان بصورت نواری تا ناحیه دوشهری را در دست تهیه داریم تا با همکاری شرکت عمران برای نشاط اجتماعی ساکنان آن منطقه به مرحله اجرا در بیاوریم.

لازم به توضیح است هوشنگ کیانی عضو و نایب رییس شورای شهر فولادشهر که در جلسه حضور داشت در سخنانی گفت: سیاست شورای شهر پس از آمدن شهردار جدید تقابل با شرکت عمران نخواهد بود و همه همکاری ها باید با وحدت همدلی و تعامل صورت پذیرد و حل مشکلات با سعه صدر و شیب ملایم در جهت گسترش خدمات شهری مد نظر شورای شهر می باشد . وی از مدیرعامل شرکت عمران و شهردار فولادشهر خواست تا از تمامی ابزار و راهکارهای قانونی که در اختیار دارند برای هم افزایی و حمایت از شهروندان وتقویت مدیریت شهری به کار گیری نمایند تا شهرداری به خوبی بتواند به وظایفش عمل کند.

لینک کوتاه نوشته
https://fooladshahr.ntdc.ir/?p=20033
کد خبر
20033