بسم الله الرحمن الرحیم

بفرموده مقام معظم رهبری : روابط عمومی بهترین نمایانگر اوضاع داخلی سازمان از یک سو و از سوی دیگر منعکس کننده چگونگی مسایلی است که در آن نهاد می گذرد. سلامت یک دستگاه به اتصال اجزای آن و هم نوایی و هم سازی آن ها ارتباط دارد. روابط عمومی ها می توانند فعالیت نهادها را ارزیابی و منعکس کنند و مشخص کننده ی روش ها و نقص های دستگاه مربوط خود باشند.

لذا هر مدیریتی سزاوار روابط عمومی ای است که در ارتباط با مردم، مدافع سازمان و در ارتباط با مدیران، نقش مدعی العموم را به خود بگیرد ،روابط عمومی از مدیریت جدا نیست ،روابط عمومی کارآمد نیز در سازمان هایی شکل می گیرد که مدیران ارشد سازمان، روابط عمومی را به عنوان یک نهاد تخصصی تاثیرگذار و بازوی قدرتمند سازمان در شکل دهی افکار عمومی و حافظ جایگاه ذهنی و عاطفی بِرند سازمان  در جامعه قلمداد نمایند. .

امیدواریم روز ارتباطات و روابط عمومی  نقطه عطفی در توسعه و تحول واحدهای روابط عمومی کشور برای ایفای نقش موثر در بست ارتباطات عمومی  باشد.

اینجانب فرصت را مغتنم شمرده و بدینوسیله روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را  به  تمامی فعالان عرصه ارتباطات و اطلاع رسانی به ویژه همکاران ارزشمند در روابط عمومی شرکت مادرتخصصی عمران شهرهای جدید کشور و همچنین همیاران سخت کوش خود ، در روابط عمومی شرکت عمران فولادشهر تبریک تهنیت عرض می نمایم و از خداوند متعال موفقیت روزافزون ایشان را خواستارم.

حمید رضا شیروانی

مدیرعامل شرکت عمران شهرجدید فولادشهر- اصفهان/۲۷اردیبهشت ماه۹۹

لینک کوتاه نوشته
https://fooladshahr.ntdc.ir/?p=20758
کد خبر
20758