درآستانه عید سعید فطر با حضور عضو هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید در راستای رونق تولید در فولادشهر صورت پذیرفت

در آستانه عید سعید فطر کلنگ احداث واحدهای مسکونی برنامه اقدام ملی با حضور عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید کشور به زمین زده شد. در این مراسم رحمانی در آغاز ورود به فولادشهر با حضور بر مزار شهدای گمنام در برزن فرهنگ به مقام شامخ شهدا ادای احترام کرد و با سرکشی به پروژه‌های زیربنایی و روبنایی شرکت عمران شامل : ایستگاه اصلی هفت پمپه انتقال آب مسکن مهر ،مسجد وحسینیه سیدالشهدا مرکزبرزن دوم ، مدرسه محله گلبهار ، دارالقرآن محله فرهنگ یک ، مرکز جامع سلامت محله ایثار چهار از مراحل آماده سازی محلات دیارفولادشهر نیز بازدیدی صورت داد و از سطح پیشرفته عملیات اجرایی این پروژه ها مطلع گردید.

عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید کشور در ادامه سفر خود به فولادشهر با حضور در مراسم کلنگ زنی پروژه های مشارکتی دولت با بخش خصوصی ، دستور آغاز عملیات اجرایی ۴۵۰ واحد مسکونی برنامه اقدام ملی در برزن دیار فولادشهر را صادر نمود .

گفتنی است در این بازدید مسجد ولایت در محله فرهنگ با اعتبار بالغ بر دو میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان نیز دستور آغاز عملیات تکمیل سفتکاری و نازک کاری آن توسط عضو هیئت مدیره شهرهای جدید صادر و توسط پیمانکار شروع گردید.

لینک کوتاه نوشته
https://fooladshahr.ntdc.ir/?p=20805
کد خبر
20805