شهر در دست عمران و توسعه است

 در خدمت رسانی، متوقف نیستیم

 دومین ساختمان کلانتری مسکن مهر فولادشهر در دست احداث است‌‌‌‌

به همت شرکت عمران شهر جدید فولادشهر صورت می گیرد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت عمران فولادشهر در راستای تحقق برنامه های تدوین شده برای توسعه خدمات و رفاه ساکنان شریف مسکن مهر ، دومین کلانتری مرکز برزن فرهنگ فولادشهر در زمینی به مساحت ۴۵۰۰ متر مربع

با اعتبار بالغ بر شش میلیارد و سیصد میلیون تومان در زیر بنای ۱۴۰۰ متر مربع و پیشرفت فیزیکی بالای ۴۰٪ در حال احداث است.

اولین کتابخانه مسکن مهر فولادشهر در دست احداث است

در راستای توسعه خدمات فرهنگی در مسکن مهر جهت بهره برداری شهروندان صورت می گیرد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید فولادشهر در راستای توسعه خدمات فرهنگی در مسکن مهر جهت بهره برداری شهروندان شریف ان منطقه اولین کتابخانه در محله فرهنگ یک توسط شرکت عمران با اعتبار بالغ بر یک میلیارد و دویست میلیون تومان در مساحت ۱۴۳۰ متر مربع با پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصد در حال تکمیل است .

 مسجد الغدیر فولادشهر در حال تکمیل و احداث است.

در راستای رفاه و تکریم و اعتلای خدمت و افزایش سرانه های فرهنگی و مذهبی در مسکن مهر صورت می گیرد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید فولادشهر در راستای تکریم و اعتلای خدمت رسانی به شهروندان شریف مسکن و همچنین افزایش سرانه فرهنگی و مذهبی فولادشهر ، پروژه احداث مسجد الغدیر محله فرهنگ یک با اعتبار بالغ بر سه میلیارد و دویست و پنجاه و نو میلیون تومان با پیشرفت فیزیکی ۸۶ درصد در مساحت ۱۳۳۰ متر مربع در حال انجام و تکمیل می باشد.

 احداث دومین پایگاه اورژانس پزشکی در مسکن مهر فولادشهر توسط شرکت عمران

برای ارائه خدمات فوریت‌های پزشکی و حفظ سلامت عموم شهروندان مسکن مهر صورت می گیرد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید فولادشهر در راستای ارائه خدمات فوریتی و پزشکی جهت حفظ سلامت عموم شهروندان ساکن در برزن های ایثار و فرهنگ ( مسکن مهر ) و در مجاورت مرکز درمانی شهید سلیمانی با دوهزار متر مربع زیربنا ، شرکت عمران اقدام به ساخت اورژانس پزشکی در محله ایثار ۴ همجوار مرکز جامع سلامت شهید سلیمانی با

اعتبار دومیلیارد و هفتصدمیلیون تومان و زیربنای ۲۰۰ متر مربع
و پیشرفت فیزیکی ۲۰ درصد جهت ارائه خدمات به شهروندان نموده است .

 دارالقران شهید سلیمانی برزن ایثار( مسکن مهر) فولادشهر در حال تکمیل است

به منظور پرورش نسل نوآموز و گسترش فرهنگ قرآنی در جامعه توسط شرکت عمران صورت می گیرد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید فولادشهر در راستای پرورش نسل نوآموز و صیانت و گسترش فرهنگ قرآنی در جامعه شرکت عمران شهر جدید فولادشهر یک واحد دارالقران به مساحت 2100متر مربع و اعتبار سه میلیارد و ششصد میلیون تومان با پیشرفت فیزیکی ۶۶ درصد را در محله ایثار یک مسکن مهر در دست احداث و تکمیل دارد .

 مرکز خدمات جامع سلامت پزشکی مسکن مهر فولادشهر آماده افتتاح است.

برای رفاه شهروندان توسط شرکت عمران صورت گرفت .

 به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدید فولادشهر ، جهت ارتقاء خدمات درمانی در مسکن مهر فولادشهر ، شرکت عمران با اخذ مجوز از مجمع عمومی شهرهای جدید کشور ، یک باب ساختمان را با کاربری مرکز جامع سلامت پزشکی جهت ارایه خدمات درمانی برای رفاه مردم شریف آن منطقه با زیربنای 2000 متر مربع احداث نمود.

 گفتنی است اعتبار ریالی این مرکز درمانی ۱۴ میلیارد تومان با احتساب قیمت عرصه و بنا است.

 لازم بذکر است عملیات اجرایی این پروژه که بنام مبارک سردار دلها ، شهید قاسم سلیمانی است ، ۱۰۰ درصد پایان یافته و بزودی جهت بهره برداری و تجهیز امکانات تحویل علوم پزشکی و شبکه بهداشت لنجان می شود.

 احداث ایستگاه پمپاژ آب شرب در مسکن مهر فولادشهر آرامش را برای شهروندان فراهم نمود

با همت شرکت عمران و همکاری شرکت ابفا , بمنظور انتقال آب شرب به مخازن ذخیره اب و جلوگیری از افت فشار صورت گرفت.

 به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید فولادشهر ، جهت رفاه شهروندان شریف ساکن در محلات مسکن مهر و تامین خدمات مورد نیاز آنان ، شرکت عمران ایستگاه پمپاژ هفت پمپه آب شرب و تقویت فشار در شبکه آب رسانی را در زمینی به وسعت ۷۶۰۰ متر مربع و هزینه کرد از منابع داخلی خود به ارزش ده میلیارد و پانصد میلیون تومان احداث نمود. همچنین مازاد بر عملیات مذکور , از محل پمپ خانه مذکور خط انتقال رفت اب با رعایت استاندارد های مربوطه به قطر 600 و به طول پنچ کیلومتر تا مخازن مذکور و به ارزش بیست میلیارد تومان اجرا و مورد بهره برداری واقع گردیده است.

 گفتنی است این مجموعه خدماتی شامل: مخزن بتنی به ظرفیت ۲۰۰۰۰ متر مکعب و اجرای ساختمان اصلی ایستگاه پمپاژ هفت پمپه ، ساختمان نگهبانی ، ساختمان اتاق دیزل ژنراتور و پست برق و اجرای آسفالت و محوطه سازی با پیشرفت فیزیکی 98 درصد هم اکنون وارد مدار تقویت و انتقال اب شرب برای شهروندان عزیز شده و تحویل بهره بردار گردیده است و اقدامات باقیمانده عمرانی توسط شرکت عمران در حال اتمام است.

 با اجرای پروژه ۴ کیلومتری خط انتقال آب ، شبکه آب رسانی مسکن مهر فولادشهر تکمیل شد

به همت در شرکت عمران شهر جدید فولادشهر صورت گرفت.

🔷 به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید فولادشهر در راستای خدمت رسانی و توسعه شهری و رفاه شهروندان ساکن در محلات ایثار و فرهنگ مسکن مهر فولادشهر ، شرکت عمران پروژه اجرای خط لوله رفت و برگشت انتقال آب شرب از منبع ۲۰۰۰۰ متر مکعبی احداث شده در مجاورت برزن فرهنگ به طول ۴۰۰۰ متر و با استفاده از لوله قطر ۵۰۰ و ۶۰۰ میلی متری، جهت تامین آب شرب محلات برزن دیار ، ایثار و فرهنگ به ارزش پانزده میلیارد تومان احداث و به بهره برداری رساند.

 اتمام آسفالت و محوطه سازی سه تعاونی مسکن درمحلات ایثار فولادشهر

 به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدید فولادشهر در راستای تامین خدمات هر چه بیشتر و رفاه شهروندان ساکن در محله ایثار یک فولادشهر ، تعاونی های مسکن مهر کارگری ایمان شهر دو ، پُل اتحاد ، ۹۲ اصفهان محوطه سازی داخلی و آسفالت آنان پایان یافت.

 شایان توجه است اجرای عملیات این پروژه ها به مساحت تقریبی شش هزار متر مربع و به ارزش یک میلیارد و دویست میلیون تومان توسط شرکت عمران شهر جدید فولادشهر انجام گرفت.

 احداث دو زمین ورزشی روباز در محله ایثار دو فولادشهر

در راستای توسعه و توجه به ورزش محله ای توسط شرکت عمران صورت گرفت.

 به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید فولادشهر در راستای توسعه و توجه به ورزش محله ای ، دو قطعه زمین ورزشی روباز واقع در محله ایثار دو مسکن مهر فولادشهر برای استفاده و رفاه عمومی توسط شرکت عمران به ارزش یک میلیارد و پانصد میلیون تومان به مساحت هر کدام , سه هزار و پانصد متر مربع احداث شد.

 احداث ایستگاه ذخیره و پمپاژ آب برای حفظ فضای سبز محلات فرهنگ فولادشهر

برای حفظ و نگهداری و توسعه فضای سبز محلات فرهنگ فولادشهر صورت گرفت.

 به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید فولادشهر ، در راستای تامین زیر ساخت ها و برای حفظ و نگهداری و توسعه فضای سبز محلات فرهنگ مسکن مهر فولادشهر ، شرکت عمران پروژه احداث مخزن بتنی هزار متر مکعبی با زیربنای پانصد متر مربع به همراه ساختمان پمپاژ و فیلتراسیون را در محله فرهنگ دو به ارزش دو میلیارد تومان احداث و به بهره برداری رساند.

 پیشرفت محوطه سازی مرکز محله های فرهنگ ۵ و ۶ فولادشهر ( مسکن مهر )

توسط شرکت عمران برای گسترش خدمات روبنایی فولادشهر صورت می گیرد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید فولادشهر در جهت توسعه شهری و گسترش خدمات روبنایی برای رفاه شهروندان ساکن در محلات فرهنگ ۵ و ۶ ، عملیات محوطه سازی در مرکز این محلات در وسعت تقریبی ۱۹۵۰۰ متر مربع و به ارزش چهار میلیارد تومان در حال اجرا می باشد .

 تجلیل معنوی از خدمات فرهنگی شرکت عمران فولادشهر

به پاس احداث بیست و چهارمین مسجد و حسینیه در فولادشهر صورت گرفت.

 به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید فولادشهر ، جلسه قرارگاه فرهنگی ولی امر با حضور مسئولین بخش به فرماندهی نماینده ولی فقیه و امام جمعه فولادشهر در مصلی نماز جمعه برگزار شد .

 در این نشست ضمن بررسی مسائل فرهنگی ، سیاسی و انتخاباتی فولادشهر ، از خدمات فرهنگی ، مذهبی شرکت عمران در فولادشهر خصوصاً در احداث بیست و چهارمین مسجد و حسینیه با نام سیدالشهدا (ع) واقع در مرکز برزن دوم تجلیل و از سوی مسعود سرافراز نماینده ولی فقیه به حمیدرضا شیروانی مدیر عامل و امیرحسین هادیان معاون فنی و اجرایی و سیدعلی نور زاده ناظر پروژههای شرکت عمران لوح تقدیر اهداء شد.

 گفتنی است قسمتی از عملیات اجرایی این مسجد و حسینیه توسط خیرین انجام و باقیمانده ان بازیربنای ۱۴۲۰ متر مربع با هزینه دو میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان توسط شرکت عمران تکمیل و تحویل اداره اوقاف و امور مساجد فولادشهر گردید .

احداث مسیر دوچرخه سواری ۵ کیلومتری در فولادشهر

توسط شرکت عمران فولادشهر صورت پذیرفت.

 به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهرجدید فولادشهر در راستای تحقق سرانه ورزشی و توسعه سلامت اجتماعی فولادشهر ، پروژه مسیر دوچرخه سواری ، به طول ۵ کیلومتر واقع در محلات کاشانی (ب۵) و دکتر حسابی (ب۶) با ارزش قرادراد هشتصد میلیون تومان اجرا و رنگ آمیزی گردید.

 گفتنی است اعتبار اعلامی شامل اماده سازی ، زیرسازی ، جدول گذاری ، رمپ سازی مسیر و، رنگ امیزی و نصب علایم ترافیکی است

لازم بذکر است بزودی تابلوهای ترافیکی این مسیر نصب خواهند شد.

 گسترش روشنایی ها در مسکن مهر فولادشهر

توسعه و تکمیل خدمات زیربنایی و روبنایی فولادشهر توسط شرکت عمران با قوت ادامه دارد.

 به گزارش روابط عمومی شهر جدید فولادشهر در ادامه روند توسعه خدمات شهری و پیشرفت پروژه های عمرانی و تکمیل خدمات و رفاه ساکنین ناحیه دوم فولادشهر ، شرکت عمران در سال جاری عملیات تکمیل روشنایی مرکز برزن فرهنگ را با نصب ۲۱ برج بیست متری تلسکوپی و ۱۵۰ پایه روشنایی پارکی به ارزش چهار میلیارد و دویست میلیون تومان نموده و این روند تا تکمیل نقاط باقیمانده براساس طرح های مصوب ادامه دارد.

 لازم به توضیح است این اقدام مازاد بر تکمیل عملیات روشنایی ناحیه دو فولادشهر در دو سال گذشته به ارزش بیش از سی میلیارد تومان صورت پذیرفته است .

 ایجاد و توسعه و تکمیل فضای سبز محله ایثار پنج فولادشهر

 به گزارش روابط عمومی شرکت عمران در راستای ارتقای کیفیت محیط شهری , شرکت عمران نسبت به ایجاد و توسعه فضای سبز محله ایثار پنج را با اعتباری بالغ شش میلیارد تومان اقدام نمود و هم اکنون برای حفظ و نگهداری ان اقدامات لازم را صورت می دهد .

 شایان توجه است این پروژه حدود ۱۰۰۰ عدد اصله درخت،۵۰۰۰ متر پرچین و ۴۶۶۷ متر مربع باغچه گل را شامل میشود

محوطه سازی و آسفالت تعاونی ۸۳ اصفهان توسط شرکت عمران فولادشهر انجام شد

 در مسیر توسعه شهری و رفاه شهروندان ساکن در محلات ایثار، پروژه محوطه سازی و آسفالت تعاونی ۸۳ اصفهان محله ایثار ۱ مسکن مهر فولادشهر در مساحتی معادل 3500 متر مربع و به ارزش پانصد میلیون تومان جهت رفاه ساکنان این بلوکها اجرا شد.

 محوطه سازی محله فرهنگ ۴ فولادشهر در حال انجام و تکمیل است

توسط شرکت عمران صورت می پذیرد.

 به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید فولادشهر ، در مسیر توسعه خدمات شهری جهت رفاه شهروندان ساکن در محلات فرهنگ مسکن مهر فولادشهر ، شرکت عمران عملیات پیاده رو سازی و اجرای سنگ فرش محله فرهنگ ۴ را در محیطی به مساحت ۱۲۰۰۰ متر مربع را آغاز و تاکنون ۳۰۰۰ متر مربع آن را به مرحله اجرا رسانده ادامه تکمیل عملیات را در دست اقدام دارد .

 گفتنی است اعتبار اولیه این پروژه بالغ بر دو میلیارد و پانصد میلیون تومان است.

 فرش سیاه آسفالت بر معابر سایت صنعتی فولادشهر

گام دیگر شرکت عمران فولادشهر در مسیر رفاه عمومی

 به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید فولادشهر در ادامه مسیر توسعه و پیشرفت پروژه های عمرانی در جهت رفاه عمومی ، پروژه آسفالت و محوطه سازی خیابان سوم سایت صنعتی فولادشهر ( مجموعه کارگاه های b11, b8, b7 ) با مساحتی در حدود 2000 متر مربع و به ارزش چهار میلیارد تومان در حال انجام می باشد.

 پیاده روسازی و محوطه سازی مرکز برزن دوم فولادشهر ( راسته محله b4 ) انجام شد

در راستای توسعه شهری توسط شرکت عمران صورت پذیرفت.

 به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید فولادشهر ، پیاده رو سازی و اجرای سنگ فرش مرکز برزن دوم ( راسته محله b4) به مساحت تقریبی 10000 متر مربع و به ارزش یک میلیارد و پانصدمیلیون تومان اجرا گردید.

 حفظ ، نگهداری و توسعه فضای سبز محلات ایثار یک الی چهار فولادشهر

 به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید فولادشهر ، در ادامه توسعه خدمات شهری در محلات ایثار مسکن مهر در ناحیه دوم شهر ، پروژه آماده سازی ، حفظ ، نگهداری و توسعه فضای سبز را در محلات ایثار یک ، دو ، سه و ایثار چهار را در وسعتی معادل ۱۴۹۴۲ متر مربع و با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و هشتصد میلیون تومان توسط شرکت عمران در حال انجام است.

 گفتنی است این پروژه در مجموع حدود ۱۳۲۷ عدد اصله درخت، ۱۱۶۲ متر مربع پرچین و ۳۶۴ متر مربع باغچه گل را شامل می شود.

لازم به توضیح است در حال حاضر عمده مشکل موجود در حفظ و نگهداری و توسعه فضای سبز در عرصه های مسکن مهر , کاهش نزولات جوی در سالهای اخیر و کاهش شدید منابع ابهای زیرزمینی در منطقه بوده است , که در صورت تامین قابل اتکا ابهای زیر زمینی و خاکستری , نسبت به توسعه و شادابی هرچه بیشتر فضای سبز اقدام خواهد شد .

 محوطه سازی مرکز برزن دوم راسته محله استادشهریارB7 فولادشهر

توسط شرکت عمران فولادشهر صورت پذیرفت.

 به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید فولادشهر در مسیر تحقق برنامه های تدوین شده جهت خدمت رسانی و توسعه شهری اجرای پیاده رو سازی و اجرای سنگ فرش مرکز برزن دوم (در راسته محله b7) پشت بازار میوه وکلانتری تا امتداد حوزه علمیه با سطحی در حدود ۸۵۰۰ متر مربع در قالب قرار دادی با اعتبار بالغ بر یک میلیارد و سیصد و سی و پنج میلیون تومان توسط شرکت عمران اجرا گردید.

 محوطه سازی مرکز برزن دوم راسته محله فجر B8 فولادشهر

توسط شرکت عمران صورت پذیرفت.

 به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید فولادشهر اجرای پیاده رو سازی و اجرای سنگ فرش مرکز برزن دوم (در راسته محله فجر B8) با سطحی در حدود 1200 متر مربع توسط شرکت عمران انجام گرفت.

 احداث ایستگاه ذخیره و پمپاژ آب فضای سبز در برزن دیار (D) فولادشهر

در راستای توسعه زیرساختهای شهری توسط شرکت عمران صورت گرفت.

 به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید فولادشهر در ادامه روند پیشرفت پروژه های عمرانی در راستای توسعه زیرساختهای شهری توسط شرکت عمران ، پروژه مخزن بتنی۱۰۰۰ متر مکعبی برزن دیار با زیر بنای ۳۳۰ متر مربع و اجرای ساختمان پمپاژ و فیلتراسیون به مساحت ۴۵ متر مربع و به ارزش یک میلیارد تومان اجرا و احداث شد.

 احداث هشت ساختمان پست برق برای تکمیل زیرساختهای مرکز شهر فولادشهر

توسط شرکت عمران فولادشهر صورت پذیرفت.

 به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید فولادشهر در راستای تکمیل زیرساختهای تاسیساتی و برق رسانی به مرکز حوزه ۴، ۵ و ۶ مرکز شهر جدید فولادشهر هشت باب ساختمان پست برق به مساحت هر کدام ۲۵ متر مربع به ارزش هشتصد و پنجاه میلیون تومان توسط شرکت عمران احداث شد .

 خیابان سوم سایت صنعتی فولادشهر مَفروش به سیاهی آسفالت

گام دیگر شرکت عمران فولادشهر در مسیر توسعه و آبادانی شهر

 به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید فولادشهر در ادامه مسیر توسعه و پیشرفت پروژه های عمرانی سطح شهر ، عملیات آسفالت و محوطه سازی معابر و گاراژهای خیابان سوم سایت صنعتی فولادشهر ( گاراژه های b11, b8, b7 ) به مساحت 2000 متر مربع به ارزش پنچ میلیارد تومان توسط شرکت عمران اجرا گردید.

 آسفالت و محوطه سازی بلوک های ساختمانی بهزیستی محله فرهنگ دو فولادشهر

به همت شرکت عمران در راستای رفاه عمومی و توسعه خدمات صورت گرفت

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید فولادشهر در ادامه خدمت رسانی، توسعه شهری و رفاه شهروندان محله فرهنگ، پروژه آسفالت و محوطه سازی بلوک های ساختمانی بهزیستی، محله فرهنگ دوم (محوطه هسا 2) مسکن مهر با مساحتی در حدود 2000 متر مربع در قراردادی با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و نهصد میلیون تومان اجرا گردید.

احداث دومین مرکز اورژانس پزشکی در ناحیه دوم فولادشهر

به همت شرکت عمران در راستای گسترش سرانه بهداشتی درمانی و تامین خدمات فوریت پزشکی برای رفاه ساکنان ناحیه دوم فولادشهر صورت می گیرد

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید فولاشهر در راستای گسترش سرانه بهداشتی ، درمانی و تامین خدمات فوریت پزشکی برای رفاه ساکنان ناحیه دوم فولادشهر ، شرکت عمران دومین مرکز فوریت های پزشکی را در زمینی به مساحت حدود 4990 متر مربع و زیربنایی در حدود 190 متر مربع در مجاورت مرکز جامع سلامت شهید سلیمانی واقع در محله ایثار 4 مسکن مهر در قالب قراردادی با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و هفتصد میلیون تومان در مرحله ی اجرای وال پست و تیغه چینی با پیشرفت فیزیکی 60٪ در دست احداث و‌تکمیل دارد .

لینک کوتاه نوشته
https://fooladshahr.ntdc.ir/?p=22030
کد خبر
22030